Zwrot kaucji za wynajem za mieszkanie

 
 
Mamy świadomość, że kwota niezwróconej kaucji może być istotnym obciążeniem finansowym. W związku z tym opracowaliśmy dwa modele współpracy, które pozwalają na korzystanie z naszych usług bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Wsparcie w procesie 

Oferujemy nasze wspacie w całym pocesie odzyskiwania kaucji za wynajem za mieszkanie - od sporządzenia wezwania do zapłaty do momentu skutecznego wyegzekwowania należnej kwoty, również z uwzględnieniem egzekucji komorniczej. To my ponosimy wszelkie wydatki związane z obsługą procesu, w tym opłaty sądowe.

Przy minimalnym zaangażowaniu Państwa czasu oraz bez angażowania Państwa środków pieniężnych mogą Państwo odzyskać niezwróconą kaucję.Sprzedaż roszczenia

Mamy również na uwadze, że niektórzy nasi Klienci mogą pilnie potrzebować gotówki, której zostali pozbawieni przez nieuczciwych wynajmujących. W związku z tym oferujemy Państwu możliwość sprzedaży nam roszczenia związanego z niezwróconą kaucją za wynajem za mieszkanie.

Korzyścią tego rozwiązania jest natychmiastowy dostęp do środków pieniężnych, bez konieczności oczekiwania na zakończenie postępowania sądowego w zakresie zwrotu kaucji.


*****

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w zakresie warunków współpracy uprzejmie prosimy o kontakt.
 
 
 

 

 Powered by: www.cdx.pl